Application Security Engineer (2018/10)

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Przeprowadzanie testów bezpieczeństwa aplikacji webowych w wymagającym środowisku technologicznym (od PHP przez Pythona, Ruby, Jave po AngularJS i NodeJS)
  • Rozwój rozwiązań do automatycznych testów bezpieczeństwa połączonych z systemami Continuous Integration i Continuous Deployment
  • Rozwój standardów dla developerów
  • Wdrażanie i poszerzanie kolejnych etapów Security Software Development Lifecycle w organizacji
  • Ocenę i analizę ryzyka znalezionych podatności
  • Wsparcie procesów biznesowych pod kątem bezpieczeństwa

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w przeprowadzaniu code review
  • Umiejętności tworzenia raportów oraz tworzenia rekomendacji naprawy znalezionych podatności
  • Doświadczenia w pentestach aplikacji webowych
  • Umiejętności planowania swojej pracy
  • Posługiwania się językiem angielskim
  • Ciągłej chęci uczenia się nowych rzeczy oraz pasji i znajomości
    trendów w dziedzinie bezpieczeństwa i technologii
  • Zamiłowania do eksperymentowania i testowania nowych rzeczy
  • Umiejętności szukania informacji OSINT

Mile widziane:

  • Jeden z certyfikatów: OSCP, GWPT, OSWE, ECPPT, EWPT lub podobny
  • Znajomość tematyki bezpieczeństwa aplikacji mobilnych (iOS i Android)

Oferujemy:

  • Pracę w branży finansów i nowoczesnych technologii
  • Premie uznaniowe
  • Zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy
  • Pracę w doświadczonym zespole, przy interesujących projektach umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia
  • Specjalistyczne szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych (konferencje, szkolenia)
  • Możliwość udziału w zajęciach sportowych po pracy - siatkówka, piłka nożna
  • Kartę Multisport
  • Wyjazdy i imprezy integracyjne

Aplikacje prosimy przesyłać na adres praca(at)przelewy24.pl.