Analityk Aplikacji (2021/09)

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Analizę biznesową oraz systemową aplikacji
  • Przygotowywanie wymagań biznesowych i technicznych
  • Opisywanie funkcjonalnych procesów biznesowych
  • Prowadzenie backlogu zespołu w JIRA
  • Monitoring i analizę działania aplikacji
  • Bieżącą pracę z zespołami SCRUM
  • Analizę danych przechowywanych w mySQL, mongo, lucene
  • Tworzenie skryptów POC
  • Testowanie przedwdrożeniowe usług i technologii
  • OnBoarding nowych usług

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości notacji wykorzystywanych w procesach analizy
  • Dobrej znajomości baz danych oraz technologii internetowych
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Doświadczenia we współpracy z programistami
  • Doświadczenia w projektach związanych z rozwojem aplikacji IT
  • Podstawowej znajomości języków programowania np. PHP, JavaScript
  • Umiejętności tworzenia zapytań mySQL, mongo, lucene

Mile widziane:

  • Znajomość Elasticsearch i Kibana

Oferujemy:

  • Stałą pracę w firmie będącej jednym z liderów płatności w Polsce
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Premie uznaniowe
  • Pracę w doświadczonym zespole, przy nowych i interesujących projektach umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia
  • Możliwość bezpłatnego uczestnictwa w konferencjach branżowych
  • Zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy
  • Specjalistyczne szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
  • Możliwość udziału w zajęciach sportowych po pracy - siatkówka, piłka nożna
  • Kartę Multisport
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Świeże owoce i warzywa dostępne w biurze

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się