Administrator IT (2019/01)

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Instalację oraz konfigurację sprzętu i oprogramowania w datacenter
  • Monitorowanie infrastruktury IT, minimalizowanie ryzyka wystąpienia awarii
  • Zapewnienie ciągłości pracy systemów oraz sieci teleinformatycznych
  • Zabezpieczanie danych poprzez nadzór nad prawidłowym wykonywaniem kopii bezpieczeństwa
  • Administrowanie sieciami LAN/WAN/WLAN
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i technologii
  • Przygotowywanie procedur i dokumentacji
  • Udział w projektach informatycznych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności administracji serwerami Linux
  • Umiejętności administracji systemami webowymi (LiteSpeed, RabbitMQ, Redis, itp.)
  • Znajomości zagadnień związanych z budową sieci LAN/WAN
  • Umiejętności wykrywania i zapobiegania zagrożeniom związanym z dostępem do Internetu
  • Znajomości zagadnień związanych z administracją i bezpieczeństwem systemów informatycznych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dużego zaangażowania w powierzone obowiązki i stałego poszerzania swojej wiedzy
  • Skuteczności i szybkości działania, aktywności, zaangażowania, inicjatywy
  • Znajomości systemów wirtualizacji

Oferujemy:

  • Pracę w branży finansów i nowoczesnych technologii
  • Premie uznaniowe
  • Zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy
  • Pracę w doświadczonym zespole, przy interesujących projektach umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia
  • Specjalistyczne szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych (konferencje, szkolenia)
  • Możliwość udziału w zajęciach sportowych po pracy - siatkówka, piłka nożna
  • Kartę Multisport
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
  • Wyjazdy i imprezy integracyjne
  • Grupowe ubezpieczenie na życie