Korzyści dla firmy

Największy wybór metod płatności

Największy wybór metod płatności


Serwis Przelewy24 udostępnia automatyczne płatności przelewami on-line z 327 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi: Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard, Diners Club, PBK, JCB. W ofercie znajdują się również płatności mobilne, międzynarodowe-wielowalutowe systemy płatnicze, SMS Premium, SMS MT, płatności IVR, płatności rekurencyjne i wiele innych.

Pełen nadzór nad transkacjami

Pełen nadzór nad transkacjami


Decydując się na korzystanie z systemu Przelewy24 sprzedawca otrzymuje dostęp do panelu administracyjnego, w którym na bieżąco może kontrolować zestawienia dokonywanych transakcji, poza tym sklep jest automatycznie w trybie on-line informowany o każdej wpłacie.

Niskie koszty eksploatacji

Niskie koszty eksploatacji


Oferujemy atrakcyjne i przejrzyste opłaty za korzystanie z naszego systemu. Bez abonamentów i stałych opłat.

Prosta instalacja

Prosta instalacja


Pełen proces instalacyjny można wykonać w jeden dzień. Po dopełnieniu formalności związanych z rejestracją oferujemy skorzystanie z gotowych skryptów lub gotowych modułów.

 

Pewność transakcji

Pewność transakcji


Każdy wynik transakcji przesłany do sklepu jest weryfikowany zwrotnie, aby w 100% potwierdzić, że jego nadawcą był system Przelewy24. Wszystkie potwierdzenia przekazane z systemu Przelewy24 dają pewność wpłynięcia należności na konto sprzedawcy. Narażone na największe ryzyko transakcje kartami płatniczymi poddawane są dodatkowemu procesowi weryfikacji, który w tej chwili eliminuje ryzyko transakcji fraudowych praktycznie w 100%.

Łatwe rozliczenie należności

Łatwe rozliczenie należności


Pieniądze wpłacane przez klientów trafiają na konto sprzedawcy w systemie Przelewy24. Wszystkie wypłaty realizowane są w ciągu 24h od daty zlecenia, zgodnie z harmonogramem wypłat wybranym przez sprzedawcę.

Usprawnienia realizacji zamówień i wysyłki

Usprawnienia realizacji zamówień i wysyłki


Przesyłki kurierskie tworzone są bezpośrednio z panelu administracyjnego. Dane z transakcji płatniczych umożliwiają sprawne generowanie listów przewozowych dla kurierów UPS, DHL oraz DPD. Oszczędza to czas i pieniądze, dzięki niskim stawkom za usługi kurierskie udostępnione przez portal KurJerzy.pl.