Płatności mobilne

Płatności mobilne

Metody płatności mobilne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, przygotowaliśmy interfejs dostosowany do stron wyświetlanych na urządzeniach mobilnych - RWD oraz biblioteki do realizacji płatności przez Przelewy24 z poziomu aplikacji mobilnej partnera. Cały proces realizacji płatności odbywa się wewnątrz aplikacji - nie ma konieczności uruchamiania zewnętrznej przeglądarki. Kod autoryzacyjny z banku wczytywany jest automatycznie.

Płatności mobilne

Biblioteki mobilne udostępnione przez serwis Przelewy24, pozwalają realizować transakcje natychmiastowe zarówno przelewem bankowym, jak i kartą kredytową, także w modelu one-click. Interfejs P24 dostosuje się automatycznie do wielkości ekranu użytkownika. Partner, udostępniając aplikację mobilną opartą na środowisku iOS, Windows Phone
lub Android, może wykorzystać gotowe biblioteki do realizacji płatności mobilnych bezpośrednio z poziomu aplikacji.

System zapewnia m.in. możliwość zapamiętania danych w celu ponownej płatności – transakcja one-click (podczas pierwszej transakcji aplikacja rejestruje dane płacącego, dzięki czemu przy kolejnych transakcjach nie musi on wypełniać formularza z danymi osobowymi, ani z danymi karty). Podczas kolejnej płatności, użytkownik ma do wyboru metody, z których korzystał wcześniej. Proces implementacji jest bardzo prosty z racji udostępnienia przez naszą firmę gotowej biblioteki do wykorzystania w dowolnej aplikacji. Usługa pozwala znacząco uprościć i przyspieszyć realizację zakupów w sklepie internetowym osobom korzystającym z urządzeń mobilnych.

Zalety:

  • szybkość - proces płatności odbywa się w pełni automatycznie, wewnątrz aplikacji,
  • elastyczność – rozwiązanie kierowane jest dla dowolnej branży,
  • łatwość wdrożenia – gotowa biblioteka do wykorzystania w dowolnej aplikacji,
  • one-click – udogodnienie przy każdej kolejnej płatności poprzez bezpieczne zapamiętanie danych.
Mobilne płatności

Przykłady

www.mobilet.pl

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się