Połączyliśmy siły

Skorzystaj ze wspólnej, najlepszej na rynku
oferty Przelewy24, Dotpay i eCard

Załóż konto

Odkryj nową jakość płatności online

Dzięki połączeniu Przelewy24, Dotpay i eCard zyskujesz dostęp do najszerszej oferty usług płatniczych. Pracując nad połączeniem portfolio czerpiemy z najlepszych rozwiązań każdej ze spółek, aby móc zaoferować produkty dopasowane do Twoich potrzeb. Zarejestruj się już dziś i sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie.

...
Największy wybór
metod płatności

Dostęp do najpopularniejszych rozwiązań płatniczych jak pay-by-link (szybkie przelewy on-line) i karty oraz BLIK, płatności odroczone, raty on-line, portfele elektroniczne (m.in. Apple Pay czy Google Pay) i wiele więcej. Metody płatności dostosowane do każdej branży i potrzeb klienta.

...
Bezpieczeństwo
transakcji

Status Krajowej Instytucji Płatniczej nadzorowanej przez KNF oraz gwarancja najwyższej jakości usług i zabezpieczeń procesu płatności dzięki szyfrowaniu protokołem SSL, potwierdzona licznymi certyfikatami jak PCI DSS czy Thawte.

...
Dostępność na
każdym urządzeniu

W pełni responsywna bramka płatnicza dostosowana zarówno do ekranów komputerów, jak i urządzeń mobilnych. Dzięki rozbudowanym bibliotekom SDK w prosty sposób można zintegrować płatności także bezpośrednio w aplikacjach mobilnych.

...
Prosta i szybka
integracja

Pełna dokumentacja techniczna oraz support ze strony IT pozwalają na wdrożenie płatności w serwisie klienta nawet w 1 dzień. Dostęp do strefy dla developerów umożliwia późniejsze modyfikacje i dodawanie kolejnych rozwiązań płatniczych w miarę rozwoju sklepu.

...
Wsparcie
techniczne

Pomoc na każdym etapie wdrożenia, niezależnie od wybranego typu integracji z systemem płatności oraz bieżące wsparcie ze strony specjalistów działu IT lub za pośrednictwem dedykowanego opiekuna biznesowego.

...
Intuicyjny panel
transakcyjny

Bogaty w funkcjonalności, a zarazem prosty w obsłudze panel klienta pozwala na zarządzanie rozliczeniami i bieżący podgląd transakcji. Możliwość realizacji zwrotów, wypłat oraz generowania faktur z poziomu jednego systemu.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy w ramach połączonych serwisów:

+48 61 642 93 45
Formularz kontaktowy

Nasze metody płatności