Korzyści

Zamieniamy wizje w nowoczesne produkty


Z pasją tworzymy rozwiązania płatnicze i wspieramy biznesy w dynamicznym rozwoju.

Przelewy 24 oczami klientów


ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

90%

FUNKCJONALNOŚĆ

89%

ROZPOZNAWALNOŚĆ

87%

NIEZAWODNOŚĆ

84%

NOWOCZESNOŚĆ

80%

Dołącz do nas


Od 16 lat tworzymy branżę e-commerce. Wyznaczamy trendy, dostarczając największą na rynku liczbę rozwiązań płatniczych dopasowanych do każdego biznesu. Już ponad 150.000 partnerów obdarzyło nas zaufaniem i korzysta z innowacyjnych rozwiązań płatniczych serwisu Przelewy24

Korzyści


...

Zaufanie
i rozpoznawalność

Dotąd zaufało nam już 150.000 partnerów, a markę Przelewy24 zna ponad 85% konsumentów w Polsce.

...

Bezpieczeństwo

Chronimy informacje o płatnościach dzięki wielu zabezpieczeniom, a otrzymane certyfikaty takie jak Thawte, PCI DSS czy McAfee Secure są gwarancją niezawodności funkcjonowania serwisu.

...

Największy wybór
metod płatności

Korzystanie z serwisu Przelewy24 pozwala na przeprowadzanie transakcji na wszystkich urządzeniach i przy użyciu wielu metod płatności - kart, płatności mobilnych (Apple Pay, Google Pay), portfeli elektronicznych, rat, przelewów BLIK oraz przelewów online z 350 banków.

...

Indywidualne
rozwiązania

Wyznaczamy trendy, tworząc spersonalizowane oferty na miarę potrzeb, zarówno dla małych lokalnych biznesów, jak i dużych, międzynarodowych przedsiębiorstw.

...

Innowacyjność

Od 16 lat świadczymy usługi w branży e-płatności, sukcesywnie wdrażamy nowe funkcjonalności oraz metody płatności, dostosowując je do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

...

Komfortowe
zarządzanie

Intuicyjny Panel Klienta pozwala na generowanie raportów o różnym zakresie oraz wygodne zarządzanie wypłatami dostępnych środków przez całą dobę.

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się
Sprawdź jakie to proste

Przetestuj nową metodę płatności P24NOW