#zostańwdomu z Przelewy24 i Kremdelakrem: domowe spa

Home office ma swoje mocne i słabe strony, ale bez wątpienia dużą zaletą pracy z domu jest fakt, że w jej trakcie możesz pozwolić sobie na więcej niż w biurze. Między innymi na zabiegi pielęgnacyjne!

Dlatego od teraz zadbaj o siebie podczas wykonywania obowiązków. Nałóż maseczkę na twarz, maskę na włosy czy zrób kojący kompres na dłonie. Jeśli założysz bawełniane rękawiczki, bez przeszkód możesz dalej pracować przy komputerze.Regeneracja skóry dłoni jest obecnie bardzo ważna

Częste mycie i dezynfekcja rąk sprawia, że są narażone na silne wysuszenie i podrażnienie. Dlatego stosuj bogate kremy, które odżywią skórę i będą zapobiegać jej pękaniu. W sklepie krem de la krem znajdziesz zarówno kremy doskonałe do przesuszonej skóry dłoni, jak i żele dezynfekujące, których możesz używać w sytuacji gdy nie masz dostępu do bieżącej wody.

Domowy sposób na piękne dłonie?

Oliwa z oliwek! To cenne źródło kwasów tłuszczowych i witaminy E, które pomagają zmiękczyć skórę dłoni, nawilżyć ją i długotrwale odżywić. W garnuszku podgrzej dwie szklanki oliwy z oliwek. Kiedy będzie ciepła, przelej ją do miseczki i zanurz dłonie. Taką miksturę możesz wzbogacić łyżką miodu i kilkoma kroplami soku z cytryny. Po upływie 20-30 minut osusz delikatnie ręce i załóż bawełniane rękawiczki.

Po więcej zajrzyj do sklepu kremdelakrem.pl i wybierz kosmetyki, które uprzyjemnią ci czas #zostańwdomu.

Publikacja zrealizowana we współpracy z Partnerem Przelewy24.

WRÓĆ DO BLOGA

29   V
2020

Jak sprzedawać w Internecie bez sklepu?

Obecnie już połowa internautów dokonuje zakupów on-line.
15   V
2020
29   IV
2020

E-commerce bez tajemnic: obowiązki informacyjne w sklepie internetowym

Prowadzenie działalności gospodarczej w formie sklepu internetowego niesie ze sobą wiele korzyści, ale też obowiązki, których nie mają przedsiębiorcy zajmujący się sprzedażą stacjonarną.