Blikomania – Finał Loterii

Uwaga Loteria Blikomania zbliża się do końca!

To już ostatnie dni na dołączenie do BLIKOWICZÓW i gry o nagrodę główną 100 000 zł . Wystarczy się tylko zarejestrować, płacić za pomocą BLIKA i czekać na wygraną. Pamiętaj, do końca loterii codziennie do wygrania 47x100 zł lub 1x1000 zł. Łączna pula nagród wynosi ponad 1 000 000 zł. Loteria trwa do 21.08.2019 r.

Jak wziąć udział w Blikomanii?

Żeby wziąć udział należy zarejestrować się, wypełniając formularz. Od tego momentu należy używać BLIK w dowolny, wybrany przez siebie sposób. Poza rejestracją nie trzeba podejmować żadnych dodatkowych kroków – informację o wygranej organizator przekazuje drogą mailową. Udostępnienie informacji o posiadanym koncie bankowym jest konieczne, by poprawnie przekazywać informacje o transakcjach BLIK do organizatora loterii.Rejestracja jest możliwa dla osób posiadających konto w następujących bankach: Alior Bank, Bank Millennium, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, PKO BP, Getin Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank, Credit Agricole oraz Bank Pekao S.A.

Jak działa Blik?

BLIK jest intuicyjnym i bezpiecznym sposobem płatności dostępnym poprzez aplikacje mobline współpracujących banków. Kody są generowane jednorazowo, a ich czas ważności to 2 minuty. BLIKIEM można: płacić za zakupy, wypłacać gotówkę z bankomatu oraz przelewać środki na telefon. Każdą transakcję należy potwierdzić w aplikacji mobilnej banku. Dzięki temu rozwiązaniu płatności mobilne są zawsze na wyciągnięcie ręki.

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

26   III
2020

Przelewy24 partnerem raportu „E-Commerce w czasie kryzysu 2020”

W nowej publikacji przeczytasz m.in. o wpływie koronawirusa na e-handel.
24   III
2020

Przelewy24 z nagrodą eDukat

Dziękujemy za wyróżnienie!
20   III
2020

100 000 zł dla szpitala zakaźnego

Serwis Przelewy24 wspiera poznański szpital w walce z koronawirusem