Przelewy24 i Authologic rozpoczynają współpracę

Aktualności e-commerce
09.02.2021

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy z Authologic przy nowym rozwiązaniu dostarczonym przez markę. Firma uruchomiła kolejną metodę zdalnej weryfikacji tożsamości. Przy współpracy z serwisem Przelewy24, umożliwia potwierdzenie tożsamości przez szybkie przelewy i BLIK.

Authologic w jednym API agreguje wiele metod weryfikacji tożsamości. Weryfikacja przelewem trwa zaledwie kilka minut. Jest to wygodny i bezpieczny sposób potwierdzenia tożsamości, wszędzie tam, gdzie jest to wymagane i niezbędne dla kontynuacji danego procesu.

Rozwiązania oferowane przez Przelewy24 sprawdzają się tam, gdzie zachodzi potrzeba automatyzacji procesu płatności. Płatności internetowe to nie tylko obsługa rynku e-commerce, ale także digitalizacja szeroko pojętego rynku usług. Produkt Authologic wpisuje się w tę koncepcję, usprawniając procesy wymagające weryfikacji tożsamości klienta. Cieszymy się, że rozwiązania Przelewy24 przyczyniają się do rozpowszechnienia trendu cyfryzacji sektora usług – mówi Jacek Kinecki CCO Przelewy24.

Udostępnij:
Podobne artykuły

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się