Aktualności

Maj 2016
9
Nowa odsłona formatki płatności Przelewy24

Z przyjemnością prezentujemy Państwu unowocześnioną zarówno graficznie, jak i funkcjonalnie, formatkę płatności. Liczymy, że korzystanie z naszych usług stanie się jeszcze wygodniejsze, bardziej intuicyjne i komfortowe.


czytaj więcej
24
BLOG24 - Ciekawostki ze świata e-commerce i nie tylko...

Z przyjemnością informujemy o powstaniu autorskiego bloga serwisu Przelewy24, w którym na bieżąco publikowane będą ciekawostki i nowinki ze świata e-commerce i nie tylko.


czytaj więcej
Kwiecień 2016
11
Przelewy24 pomagają spełniać dziecięce marzenia

Serwis Przelewy24 aktywnie wspiera działania charytatywne. 6 kwietnia 2016r. w Warszawie odbyła się V Wielka Gala Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, podczas której zorganizowano aukcję charytatywną, dedykowaną wsparciu fundacji Dziecięca Fantazja. Prezesowi serwisu Przelewy24, udało się wylicytować oryginalną czapkę mistrza świata Formuły 1, Lewisa Hamiltona, a środki z licytacji, w kwocie 25 000zł wsparły konto Fundacji.


czytaj więcej
Marzec 2016
14
Integracja Przelewy24 z eRaty Santander Consumer Bank

Informujemy , że na platformie Przelewy24 został udostępniony nowy system płatności - eRaty Santander Consumer Banku.


czytaj więcej
15
Płatność z portfela kartowego MasterPass™

MasterPass™ to nowy, bezpieczny system płatności internetowych przy użyciu karty płatniczej (debetowej, kredytowej, pre-paid), który znacznie przyspiesza proces zakupu w Sieci.


czytaj więcej
11
Co klient musi wiedzieć zanim dokona zakupu?

Z myślą o klientach korzystających z naszych usług, zarówno kupujących, jak i sprzedających, przygotowaliśmy poradnik dotyczący obowiązków informacyjnych wobec konsumenta.


czytaj więcej
Grudzień 2015
9
XV Finał Szlachetnej Paczki

Ponad 21 tys. rodzin z całej Polski do których dotarła mądra pomoc, tysiące darczyńców i ponad 10 tys. wolontariuszy rozwożących pakunki. Wyniki są imponujące.


czytaj więcej
Listopad 2015
2
SlubneZakupy.pl - płatność jednym kliknięciem

SlubneZakupy.pl, lider w branży sklepów ślubnych z największym asortymentem dekoracji i atrakcji na przyjęcia weselne, zaoferował swoim klientom opcję dokonywania płatności one-click, dostępną na platformie Przelewy24.


czytaj więcej
19
Przelewy24 partnerem Dnia Darmowej Dostawy

1 grudnia 2015 po raz szósty odbędzie się święto internetowych zakupów czyli Dzień Darmowej Dostawy.


czytaj więcej
Październik 2015
1
Sklep online WOJAS.PL z szybkimi płatnościami Przelewy24

Z przyjemnością informujemy, iż do grona partnerów Przelewy24 dołączyła firma WOJAS S.A (wojas.pl), jeden z największych i najbardziej cenionych polskich producentów obuwia, udostępniając swoim klientom możliwość korzystania z najbogatszej na rynku oferty płatności online.


czytaj więcej
14
Przelewy24 z nagrodą za najlepsze rozwiązanie płatnicze 2015!

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza platforma Przelewy24 zdobyła tytuł NAJLEPSZEGO ROZWIĄZANIA PŁATNICZEGO 2015 roku.


czytaj więcej
Wrzesień 2015
21
Intermarche udostępniło szybkie płatności online Przelewy24

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy ze sklepem internetowym drive.intermarche.pl.


czytaj więcej
30
Spotkaj się z nami w Warszawie 14.10 na targach eHandlu!

Targi eHandlu to jedno z największych spotkań branży e-commerce w Polsce. W tym roku po raz kolejny serdecznie zapraszamy na rozmowę na nasze stoisko A43


czytaj więcej
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA